Neviete si rady? Zavolajte.
(Po-Pia, 9-17hod)
Logo
0 ks
za 0,00 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nakúpte ešte za 100,00 € a máte dopravu ZADARMO
  1. Úvod
  2. 10 chýb pri dekorovaní domu, ktoré robíte možno aj vy

 

 Nabytokakuchyne.sk na FAVI.skCertifikáty spokojnosti | AQT

 

10 chýb pri dekorovaní domu, ktoré robíte možno aj vy

Nenechajte niekoho rozhodovať za vás. Váš domov je váš osobný priestor. Nedopustite, aby vám niekto iný hovoril, čo a ako by ste mali robiť. Ak potrebujete pomoc, požiadajte o návrhy, no finálne rozhodnutie nechajte na vás.

 

Nemaľujte steny ako prvé. Môžete si kúpiť farbu vo všetkých farbách pod slnkom. V skutočnosti, môžete mať farbu zmiešanú v ľubovoľnej kombinácii farieb, akú si len budete priať. Nenáhlite sa preto s maľovaním stien, najskôr si vyberte a umiestnite koberce, čalúnenie a nábytok, a až potom farbu steny.

 

Nesústreďujte nábytok len okolo stien.

Nezapĺňajte nasilu každú časť steny stoličkami, pohovkami, či stolmi Buďte kreatívni a pokojne ho vhodne umiestnite aj do stredu izby. Zoskupte nábytok do stredu izby, vaša izba tak bude dýchať komfortom.

 

Nestavajte zbytočné zábrany Nedávajte stoličku pred dvere alebo stolík na miesto, kde sa predpokladá, že budete chcieť prechádzať. Nechajte priestor pre ľahký prístup a pohyb v miestnosti.

 

Nenechávajte v miestnosti veci len preto, že by ste „mali“

Zbavte sa pocitu uchovávať kus nábytku, ktorý ste zdedili, ak vôbec nezapadá do kontextu vášho domu. Ak sa tam nehodí, buď ho zrenovujte alebo ho jednoducho niekde odložte. Koniec koncov, je to váš domov.

 

Neprepĺňajte váš domov zberateľskými predmetmi. Síce majú pre vás určitú hodnotu a v niektorých prípadoch môžu vyzerať esteticky, väčšinou tomu tak nie je a zbytočne nane padá prach.

 

Nezabudnite na detaily Nestačí len maľovať steny a umiestniť do izby nábytok. Naučte sa dekorovať a vhodne doplniť každý detail, vrátane ozdobných vankúšov, sviečok, či kvetov.

 

Neumiestňujte nezhodné kusy nábytku Ak vaša izba pozostáva z rôznych neladiacich kusov nábytku, je na čase nájsť spôsob ako ich zosúladiť. Ak nechcete investovať do nového nábytku, skúste jednoducho premaľovať drevené rámy, tak aby jednotlivé kusy nábytku spolu ladili.

 

Nenechávajte v izbách to, čo sa vám nepáči Nesnažte sa sami seba presvedčiť, že sa naučíte mať radi niečo čo sa vám ani zďaleka nepáči. Vo vašom domove by ste sa mali v prvom rade cítiť príjemne, preto sa čím skôr zbavte „škaredých“ kúskov.

 

                                         

  

Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk