Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

 

 

 

 

 

 

NOVINKY

arr3Zostavte si vlastnú šatníkovú skriňuPonúkame Vám možnosť zostaviť si šatníkovú skriňu podľa vlastných predstáv.Túto možnosť ponúkajú... arr3Z odpadu poklad...najmilší projekt z recyklovaného nábytkuHneď ako som uvidel tento návod, moja myseľ zamierila k nepotrebnému stolíku v garáži. Na premenu... arr3Na toto si pri zariaďovaní kúpeľne dajte pozor!arr3Ako zariadiť spálňu podľa najnovších trendov Trendy prichádzajú a odchádzajú, a takisto sa menia aj trendy zariaďovania spálne. Už viac neslúži... arr3Ako zmodernizovať kúpeľňuMysleli ste už niekedy na prerábku kúpeľne? Kúpeľňa je jednoznačne nevyhnutná miestnosť každého... arr3VýhodyDenne máme skladom viac ako 6 000 prvkov. Databázu produktov skladom, aktualizovávame denne...

Kuchyne na mieru

Kuchyne na mieru SENSO Kitchens a Family Line od firmy Black Red White. Ponúkajú nadštandartné služby.

Skvelý spôsob ako vytvoriť moderný dizajn kuchyne je vybrať pevný kontrast medzi podlahou, skriňami a stenami. Neznamená to , že by ste kombinovali červené dlaždice s modrými lakovanými povrchmi skriniek.  Namiesto toho sa pozrite na chladný šedý kameň a drevené skrinky alebo prejdite na svetlý odtieň v bielej farebnej schémy. Farba bude vychádzať z dekoratívnych prvkov alebo kvetov, nie z hlavných prvkov modernej kuchyne. Kuchynské ostrovy tvoria peknú funkciu, ktorá umožní zahrnúť modernistické stoličky a pridať kuchyni miesto za ktorým sa dá vychutnať kavička alebo vychutnať si drink. Ak sa používa osvetlenie, je lepšie používať zapustené svetlá, ktoré sú zabudované do kuchynských kovaní.  Snažte sa vytvoriť dojem, že sa používa iba prirodzené svetlo a celkový dojem sa tým zvýši. Na výzdobu je možné použiť množstvo moderných kuchynských tapiet, ktoré sa nebudu poškodzovať pri varení a budu pridávať očarujúci dojem na holých stenách.  

Moderné kuchyne Klasické kuchyne

 

Minimalistická kuchyňa

Moderný štýl kuchyne by mal byť funkčný ale nie striktne minimalistický. V minimalistickej kuchyni sa zameriavame na čo najväčšie dostiahnutie čo najmenšieho množstva použitých skriniek. V niektorých minimalistických dizajnov kuchyne sa zdá byť integrované do miestnosti, od skriniek po šporák.  Je to štýl pre tých, ktorí sú unavení z neporiadku a potrebujú mať priestor jednoducho usporiadaný.

Rustikálna kuchyňa

Rustikálne štýlové kuchyne sú vždy obľúbené. Dajú sa inšpirovať históriou, tradíciou a snažia sa vytvoriť teplé, domáce priestory na varenie a zároveň oddych. Medzi typické prvky rustikálnej kuchyne patria murované steny, veľké rúry, kamenné podlahy a skrine, ktoré sú navrhnuté tak aby odrážali staré štýly. Drobné prvky dizajnu, ako sú hodiny alebo tanier, zohrávajú úlohu pridania atmosféry a harmónia je menej dôležití ako v modernej kuchyni.

Kuchyne SENSO Kitchens sú rozdelené do 4-roch kategórií:

Royal

Sentima

Capital

Traffic

Kuchyne SENSO Kitchens sú variabilné. Pri každej kuchyni máte na výber z veľkého množstva skriniek (cca. 170 skriniek). Korpusi v 12-tich farbách. Kuchyne zo skupiny Traffic sú v ponuke približne v 130-tich farbách dvierok.

Naozaj je z čoho vyberať.

 

Kuchyne SENSO majú 3 typy zásuviek:

Metabox -zásuvky a výsuvy METABOX sa skladajú z malého počtu konštrukčných dielov. Realizujte s osvedčeným zásuvkovým systémom rôzne aplikácie v kuchyni, predsieni a kúpeľni alebo kancelárii - METABOX je vhodný dokonca aj pre vybavenie predajní. Stabilné materiály a dôkladné spracovanie zabezpečujú najlepšiu stabilitu – s dynamickou nosnosťou až 30 kg.

TANDEMBOX plus - nadchýňa vďaka enormnej rôznorodosti programu. Kruhová relingová tyč i rôzne výšky bočnice a chrbtov sú základom množstva rôznych možností použitia. Či už ide o otvorený alebo uzavretý úložný priestor, jednoduchý alebo dvojitý reling. TANDEMBOX plus je otvorený pre množstvo želaní.

Intivo splní individuálne potreby návrhu vďaka špeciálne vyvinutému boku. Buď jednoduchý a nadčasový s BOXCAP, nadstavcom z materiálu a vo farbe boku. Alebo so zasúvacím prvkom podľa vlastného výberu a fixačným prvkom BOXCOVER. Uzavreté bočné steny bez štrbiny zaručujú harmonický celkový vzhľad.

TANDEMBOX intivo je stelesnením dôslednej farebnej koncepcie. Jednotlivé komponenty ako sú boky, BOXCOVER, BOXCAP predné kusy vnútorných výsuvov, sú farebne a materiálovo zladené.

Priblížim Vám bližšie jednotlivé skupiny kuchýň:

Skupina Royal:

Drevené dvierka v tej najlepšej kvalite. Perfektne prispôsobenie drevených dvierok a skiel vitrín. Najlepšie závesy a zásuvky s mäkkým zatváraním so systémom BLUMOTION od firmy Blum s doživotnou zárukou kvality. Najbohatšie dodatkové príslušenstvo.

Skupina Sentima:

Dvierka z moderných materiálov a klasickými tvarmi. Závesy a zásuvky od firmy BLUM s doživotnou zárukou kvality. Najúspornejšie riešenie za atraktívne ceny.

Skupina Capital:

Vysoká kvalita. Perfektne prispôsobené moderné dvierka a skla vitrín vyrobené z tých najkvalitnejších materiálov. Sú vybavené najlepšími závesmi a zásuvkami s mäkkým zatváracím systémom BLUMOTION od firmy Blum s doživotnou zárukou kvality. Najbohatšie dodatkové príslušenstvo.