!!! DOVOLENKA! V období 22.9. čerpáme dovolenku. Opäť sa Vám budeme venovať v pondelok 25.9. !!!
Neviete si rady? Zavolajte.
(Po-Pia, 9-17hod)
Logo
0 ks
za 0,00 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nakúpte ešte za 100,00 € a máte dopravu ZADARMO
  1. Úvod
  2. Vyberáme nábytok do obývačky

 

 Nabytokakuchyne.sk na FAVI.skCertifikáty spokojnosti | AQT

 

Vyberáme nábytok do obývačky

Ak vyberáte nábytok do obývacej izby, čaká vás niekoľko rozhodovaní, ktorými budete musieť prejsť. V prvom rade je dôležité vybrať kusy nábytku v správnej veľkosti. Správnou veľkosťou sa myslí tá veľkosť nábytku, ktorá je v ideálnom pomere k veľkosti izby. A čo je vlastne ideálny pomer? Tak napríklad väčšie kusy nábytku vyzerajú lepšie vo väčšej izbe, naopak malé kusy nábytku vyzerajú skvelo v menších obytných priestoroch.

 

Dôležité bude taktiež nájsť nábytok, ktorý vyhovuje štýlu, ktorý ste si zvolili. Cieľom je nájsť kúsky, ktoré budú navzájom „spolupracovať“, ktoré sa k sebe hodia. Avšak ani kombinácia rôznych štýlov nie je neestetická. Ak sa vám páčia kusy nábytku rôznych štýlov, snažte sa ich zladiť aspoň farebne a materiálovo.

Načo netreba zabudnúť pri zariaďovaní akejkoľvek izby je vlastne váš rozpočet. Koľko peňazí ste ochotní investovať? Pamätajte však, že nemá zmysel zaplňovať obývačku lacnými avšak neestetickými kusmi nábytku. Nehovoriac o tom, že sa Vám možno vôbec nepáčia.

 

Pri zariaďovaní obývačky nezabudnite na obstaranie všetkých kusov obývačkového nábytku, ktorý budete potrebovať a využívať. Knižnice a skrinky by mali byť samozrejmosť. Avšak pravdaže je to otázka vašeho osobného vkusu. Pokiaľ nieste zrovna milovníkom kníh možno sa vám ako zbytočnosť nejaví odkladací stolík na kávu, čaj a vôbec čokoľvek čo len chcete.

 

Neodmysliteľnou súčasťou každej obývacej izby je aj takzvaný kútik zábavy, kde patrí televízia, poprípade domáce kino a DVD prehrávač. Pokiaľ sa ani vy nezaobídete bez TV a súvisiacej audiovizuálnej techniky, do vašej obývačky sa určite hodí stolík pod TV, respektíve celá obývacia zostava.

 

                                         

  

Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk