Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

 

 

 

 

 

 

NOVINKY

arr3Zostavte si vlastnú šatníkovú skriňuPonúkame Vám možnosť zostaviť si šatníkovú skriňu podľa vlastných predstáv.Túto možnosť ponúkajú... arr3Z odpadu poklad...najmilší projekt z recyklovaného nábytkuHneď ako som uvidel tento návod, moja myseľ zamierila k nepotrebnému stolíku v garáži. Na premenu... arr3Na toto si pri zariaďovaní kúpeľne dajte pozor!arr3Ako zariadiť spálňu podľa najnovších trendov Trendy prichádzajú a odchádzajú, a takisto sa menia aj trendy zariaďovania spálne. Už viac neslúži... arr3Ako zmodernizovať kúpeľňuMysleli ste už niekedy na prerábku kúpeľne? Kúpeľňa je jednoznačne nevyhnutná miestnosť každého... arr3VýhodyDenne máme skladom viac ako 6 000 prvkov. Databázu produktov skladom, aktualizovávame denne...

TOVAR V AKCII

NAJPREDÁVANEJŠÍ


Na toto si pri zariaďovaní kúpeľne dajte pozor!

Pri zariaďovaní kúpeľne častokrát konáme oveľa viac chýb ako pri iných izbách. Problémom je voda. Síce spĺňa hlavnú funkciu kúpeľne, stojí za väčšinou poškodení v tejto izbe. Dokonca aj návrhári sa pri zariaďovaní chybne sústreďujú viac na dizajn ako na funkčnosť. Jednoducho povedané za chybami, ktoré robíme pri zariaďovaní kúpeľne stojí neochota míňaťčas a peniaze potrebný na správne postavenie kúpeľne a takisto neskúsenosťľudí, ktorí ho majú na starosti. Pri zariaďovaní kúpeľne páchame najmä tieto chyby:

 

Nedostatočná hydroizolácia Kúpeľne sú v prvom rade mokré miestnosti, dizajn by mal byť až na druhom mieste. Každý aspekt

plánovania a výstavby kúpeľní by mal brať do úvahy prítomnosť vody. Zle vyrobené sprchovacie kúty a boxy môžu spôsobiť viac škody ako úžitku. Na lacné stavebné a dokončovacie materiály, ako je MDF, drevotrieskové dosky, dyhované stolárstvo, tenko pokovované kovové doplnky, a tapety zabudnite.

 

 

 

 

 

 

 

 

Navrhnite namiesto toho kúpeľňu z odolných homogénnych materiálov, ako je kameň, sklo a sklenené tvárnice, dlaždice, betón, nerezovú oceľ a podobne.

Pre podlahové lišty a kryty použite PVC alebo kompozitné materiály.

 

Pozor na klzké podlahy Lesk sa určite hodí pre vodovodné batérie, no v žiadnom prípade nie na podlahy. Lesklé dlaždice a leštený kameň robia podlahu zbytočne nebezpečne klzkú. Tieto materiály spôsobujú mnoho pádov, úrazov a navyše sú náchylné na poškriabanie.

 

Pustite trochu prirodzeného svetla Na malý, vlhký interiér kúpeľne s malým okrúhlym svietidlom zabudnite. Je pravda, že nedostatok prirodzeného svetla je hriech v akejkoľvek miestnosti, ale v kúpeľni to pocítite najviac. Do kúpeľne takisto ako do inej izby okno patrí.