Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

 

 

 

 

 

 

NOVINKY

arr3Zostavte si vlastnú šatníkovú skriňuPonúkame Vám možnosť zostaviť si šatníkovú skriňu podľa vlastných predstáv.Túto možnosť ponúkajú... arr3Z odpadu poklad...najmilší projekt z recyklovaného nábytkuHneď ako som uvidel tento návod, moja myseľ zamierila k nepotrebnému stolíku v garáži. Na premenu... arr3Na toto si pri zariaďovaní kúpeľne dajte pozor!arr3Ako zariadiť spálňu podľa najnovších trendov Trendy prichádzajú a odchádzajú, a takisto sa menia aj trendy zariaďovania spálne. Už viac neslúži... arr3Ako zmodernizovať kúpeľňuMysleli ste už niekedy na prerábku kúpeľne? Kúpeľňa je jednoznačne nevyhnutná miestnosť každého... arr3VýhodyDenne máme skladom viac ako 6 000 prvkov. Databázu produktov skladom, aktualizovávame denne...

TOVAR V AKCII

NAJPREDÁVANEJŠÍ


Pár typov pri zariaďovaní kuchyne

Ak sa chystáte zariaďovať kuchyňu, spolu s návratnosťou vašej investície v podobe dobrého pocitu, rátajte aj s kusom práce, ktorý budete musieť odviesť.

 

Kuchyňa je pravdepodobne najrušnejšou miestnosťou v dome, v súčasnosti slúži na mnoho funkcií vrátane varenia, stravovania, zábavy a je takisto miestom, kde sa stretáva celá rodina. Ako si teda poradiť so zariaďovaním tak, aby ste nič nepokazili?

 

Zariadenie kuchyne inšpirované „pracovným“ trojuholníkom. Návrhári pri zariaďovaní kuchyne častokrát využívajú takzvaný pracovný trojuholník. V praxi to znamená, že sa vaša kuchyňa bude skladať z 3 základných zón, ktorými sú zóna na varenie, čiže  sporák, zóna na umývanie – drez a zóna na uskladňovanie– chladnička.

 

Takéto rozmiestnenie kuchynských pracovných zón sa teší stále väčšej obľube, pomôže vám ušetriť čas a následne tak spríjemniť každú chvíľu strávenú v kuchyni.

 

Spojenie kuchyne so špajzou

Špajzy alebo komory sa stali obľúbenými hlavne preto, že sú skvelé na skladovanie potravín, ktoré by mali byť v chladnejšom prostredí. Taktiež umožňujú majiteľovi domu nájsť surovinu, ktorú práve potrebuje rýchlo aj bez toho aby musel prehľadávať kuchynské skrinky. Ideálne je ak dvere do špajzy vedú priamo z kuchyne, ušetríte tak množstvo času a keďže budete mať všetko potrebné hneď poruke, variť môžete bez prerušenia.

 

Šetrite priestorom Možností ako ušetriť priestor je množstvo. Jednou z nich je inštalácia skrine, ktorá vedie cez celú stenu až k stropu , ušetríte priestor a získate dostatok úložného priestoru. Známou vychytávkou ako ušetriť priestor je taktiež stojan na hrnce a panvice, prípadne na hrnčeky a príbor.

 

Nechajte spotrebiče robiť špinavú prácu za vás Umývačka riadu sa vám môže zdať ako zbytočná investícia, keď sa vám však po odchode návštevy nazbiera kopa riadu zistíte, že môže byť veľmi užitočná.

Počuli ste už výraz samočistiace rúry? Už z názvu vieme vydedukovať, že pôjde o rúru na pečenie s funkciou „samočistenia“. Pyrolýza, čiže samočistenie je vlastne proces, ktorý spočíva vo vytvorení vysokej teploty (asi 500 °C) vo vnútri rúry, následkom čoho sa nečistoty zmenia na popol.

 

Vytvorte priestor pre vaše deti. Aj keď práve v kuchyni vzniká najviac domácich úrazov a deti by tu nemali tráviť príliš veľa času, niekedy sa tomu nedá zabrániť. V tomto prípade je dobré vytvoriť pre nich, takzvaný bezpečný kútik, respektíve im zriaďte vlastný nižší stôl s nižšími stoličkami, kde sa ku svojmu občerstveniu dostanú omnoho ľahšie.