Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

 

 

 

 

 

 

NOVINKY

arr3Zostavte si vlastnú šatníkovú skriňuPonúkame Vám možnosť zostaviť si šatníkovú skriňu podľa vlastných predstáv.Túto možnosť ponúkajú... arr3Z odpadu poklad...najmilší projekt z recyklovaného nábytkuHneď ako som uvidel tento návod, moja myseľ zamierila k nepotrebnému stolíku v garáži. Na premenu... arr3Na toto si pri zariaďovaní kúpeľne dajte pozor!arr3Ako zariadiť spálňu podľa najnovších trendov Trendy prichádzajú a odchádzajú, a takisto sa menia aj trendy zariaďovania spálne. Už viac neslúži... arr3Ako zmodernizovať kúpeľňuMysleli ste už niekedy na prerábku kúpeľne? Kúpeľňa je jednoznačne nevyhnutná miestnosť každého... arr3VýhodyDenne máme skladom viac ako 6 000 prvkov. Databázu produktov skladom, aktualizovávame denne...

TOVAR V AKCII

NAJPREDÁVANEJŠÍ


Harmonická spálňa zariadená podľa Feng Shui

Staroveká čínska metóda Feng Shui nám pomáha harmonizovať naše domovy a vytvoriťšťastnejší, úspešnýživot, miestnosť za miestnosťou. Najčastejšie zariaďujeme v štýle Feng Shui práve spálňu, kde si môžeme oddýchnuť a načerpať novú energiu. Ako teda zariadiť spálňu podľa tejto čínskej metódy harmonizácie priestoru:

 

Krok 1. Ako by ste mohli začaťČelo postele by podľa Feng Shui malo byť pevné a z dreva. Pripúšťa sa takisto čalúnené čelo postele, ktoré v sebe spája veľmi dobrú kombináciu pevného materiálu, ale tiež jemnej látky, podporuje tak Feng Shui energiu vo vašej spálni.

 

Krok 2. Získajte podporu matraca.

Na trhu existuje celý rad matracov, kúpu si preto dobre premyslite a investujte do toho, ktorý vám zabezpečí poriadny spánok a odpočinok. Čím lepšie sa vám bude v noci spať, tým lepší zdravotný stav si zaistíte v priebehu dňa, je to naozaj jednoduché. Dbajte na dobré Feng Shui, a nekupujte použité matrace, ktoré by mohli preniesť energiu od bývalého používateľa.

 

Krok 3. Uistite sa, že je lôžko v správnej výške od podlahy

Ak chcete umožniť Feng Shui toku energie pod posteľou, musíte mať posteľ v rozumnej výške nad úrovňou podlahy. Všeobecne platí, že postele, ktoré majú vstavanéúložné zásuvky sú podľa Feng Shui považované za zlé.

Krok 4. Umiestnite posteľ čo najďalej od dverí

Uistite sa, že je posteľ umiestnená tak ďaleko od dverí, ako je to len možné. Umiestnite lôžko ďalej od dverí alebo priečne dverí no nie v línii s dverami. Či už sú to dvere spálne, dvere na balkón, umiestnite posteľ tak, aby nebola v jednej línii s dverami. Posteľ by mala byť takisto umiestnená tak, aby ste mali po prebudení na dvere priamy pohľad.

 

Krok 5. Za posteľou majte pevnú stenu

Umiestnenie okna za posteľou nie je z pohľadu Feng Shui vhodné. Za posteľou by ste mali mať pevnú stenu. Keď spíte pod oknom, vaša osobná energia má tendenciu slabnúť.

 

Krok 6: Vyrovnajte energiu umiestnením dvoch stolíkov po okrajoch postele

Umiestnite vyváženú energiu na oboch stranách postele, tak že umiestnite nočné stolíky po oboch stranách postele, ideálne je ak na ne takisto položíte rovnaké lampy.