Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

 

 

 

 

 

 

NOVINKY

arr3Zostavte si vlastnú šatníkovú skriňuPonúkame Vám možnosť zostaviť si šatníkovú skriňu podľa vlastných predstáv.Túto možnosť ponúkajú... arr3Z odpadu poklad...najmilší projekt z recyklovaného nábytkuHneď ako som uvidel tento návod, moja myseľ zamierila k nepotrebnému stolíku v garáži. Na premenu... arr3Na toto si pri zariaďovaní kúpeľne dajte pozor!arr3Ako zariadiť spálňu podľa najnovších trendov Trendy prichádzajú a odchádzajú, a takisto sa menia aj trendy zariaďovania spálne. Už viac neslúži... arr3Ako zmodernizovať kúpeľňuMysleli ste už niekedy na prerábku kúpeľne? Kúpeľňa je jednoznačne nevyhnutná miestnosť každého... arr3VýhodyDenne máme skladom viac ako 6 000 prvkov. Databázu produktov skladom, aktualizovávame denne...

TOVAR V AKCII

NAJPREDÁVANEJŠÍ


Najnovšie trendy obývacích izieb

 

Maximálne využitie priestoru, s ktorým disponujeme je spoločným cieľom každého majiteľa domu. Bez ohľadu na to aký priestor máme, pravdepodobne v žiadnej domácnosti nemôže chýbať obývacia izba.

 

Vzhľadom k tomu, že hostia budú tráviť najviac času práve v obývačke, správne zvolenie nábytku, sedacej súpravy a samotné dekorovanie a dolaďovanie detailov je práve tu veľmi dôležité. Veď obývačka je v podstate reprezentatívnou izbou, v ktorej máte možnosť ukázať hosťom svoj štýl a vkus.

 

Moderné obývacie izby Jedným zo spôsobov, ako výrazne zmeniť štýl a ráz vašej obývačky je jej kompletná modernizácia. Moderná obývačka by mala byťčo najotvorenejšia a mala byť priestranná ako je to len možné. Už to ani zďaleka nie sú obývačky, ktoré sú zaplnené všetkým možným od výmyslu sveta. Snažte sa šetriť priestorom všade, kde je to možné. Udržať otvorený priestor vám pomôžu aj najnovšie technológie, čo najtenšie televízne displeje, namiesto DVD prehrávača môžete používať pamäťové jednotky, ktoré v podstate spĺňajú jeden a ten istýúčel, len s tým, že sú omnoho kompaktnejšie.

 

 

 

 

Moderná obývacia izba a jej dekorácie by mali byť svetlé a dobre osvetlené Ak má miestnosť existujúce osvetlenie, no je trochu matné, pridanie niekoľkých lámp, či svetelných reťazí umiestnených na strope a nábytok osvetlený led svietidlami by k modernizácii izby len pomohol.  

 

Moderný nábytok je charakteristický výraznými farbami a eleganciou, no napriek tomu jednoduchým dizajnom. Pri vyberaní sediacej súpravy, či pohovky sa však riaďte pravidlom, lepšie je cítiť sa dobre ako vyzerať dobre. Keďže hovoríme o obývacej izbe, v ktorej trávime veľkúčasť svojho času neobetujte svoje pohodlie na úkor dizajnu. Za pravdu Vám dajú aj hostia.

 

 

Trošku umenia Každá moderný izba by mala mať v sebe aspoň kúsok umenia. Či už máte radi obrazy, sochy alebo fotografie, obývacia izba je skvelým miestom pre ich vystavenie. Pamätajte však, že svetlo dopadajúce na samotné dielo je dôležité tak isto ako dielo samé o sebe. Uistite sa, že každý obraz, či sochu je dobre vidieť, a nevisí niekde zatienená.

 

 

 

 

 

 

 

Niekedy je menej viac

Celý článok je v podstate venovaný modernizácii obývačky, no nikde nie je napísané, aby ste to so spomínanou modernizáciou preháňali. Mnoho ľudí si spája modernú izbu s modernou technikou. Aj keď tam je určité prepojenie, robia chybu. Moderná obývačka nemá nič spoločné s počtom diaľkových ovládaní na vašom konferenčnom stolíku.