Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

 

 

 

 

 

 

NOVINKY

arr3Zostavte si vlastnú šatníkovú skriňuPonúkame Vám možnosť zostaviť si šatníkovú skriňu podľa vlastných predstáv.Túto možnosť ponúkajú... arr3Z odpadu poklad...najmilší projekt z recyklovaného nábytkuHneď ako som uvidel tento návod, moja myseľ zamierila k nepotrebnému stolíku v garáži. Na premenu... arr3Na toto si pri zariaďovaní kúpeľne dajte pozor!arr3Ako zariadiť spálňu podľa najnovších trendov Trendy prichádzajú a odchádzajú, a takisto sa menia aj trendy zariaďovania spálne. Už viac neslúži... arr3Ako zmodernizovať kúpeľňuMysleli ste už niekedy na prerábku kúpeľne? Kúpeľňa je jednoznačne nevyhnutná miestnosť každého... arr3VýhodyDenne máme skladom viac ako 6 000 prvkov. Databázu produktov skladom, aktualizovávame denne...

TOVAR V AKCII

NAJPREDÁVANEJŠÍ


Pár praktických tipov pri zariaďovaní izbieb

Farbu stien vyberajte ako poslednú. Mnoho ľudí pri zariaďovaní koná zas a znova tú istú chybu, tým že si vyberá farby stien a namaľuje ich ešte prv než je izba plne zariadená. Existujú tisíce odtieňov a tónov farieb a každý z nich vyzerá inak v jednom prostredí ako v druhom. Keďže svetelné zdroje sa líšia, čo vyzerá dobre v izbe, v ktorej sa Vám daná farba na stene páčila sa možno vôbec nehodí do tej vašej. Až keď je všetko zariadenie skutočne vnútri izby, môžete zistiť, ktorá farba sa tu hodí najviac, či sa za daných svetelných podmienok hodí ku kobercu, nábytku a vôbec všetkému, čo chcete do izby umiestniť.

 

Doprajte svojmu nábytku priestor. Preplnené izby vôbec nie sú IN. Nezapĺňajte izbu množstvom lacného nábytku, radšej siahnite po pár kusoch drahšieho a vyššej kvality. Vaša izba bude vyzerať lepšie a budete mať viac priestoru na manévrovanie a premiestňovanie jednotlivých skríň a stolíkov.

 

Umelecké diela a obrazy umiestňujte vo výške očí. Galérie a múzeá zvyknú vešať vystavené umelecké diela približne vo výške ľudských očí. Aj vy by ste mali urobiť to isté.

V miestnosti s vyšším stropom býva u ľudí tendencia vešať obrazy vyššie. To je však chyba! Pamätajte na to, že obrazy by mali ostať vždy vo výške ľudských očí, aj keď vás vyšší strop bude evokovať k tomu, aby ste aj obrazy umiestnili vyššie.

 

 Vzdajte sa obľúbených, no nie veľmi estetických zberateľských kúskov. Neukladajte ich do poličiek a nevešajte ich na steny, kde sa jednoducho nehodia. Riešením je napríklad vyčleniť jednu izbu, v ktorej budú všetky takéto predmety vystavené.

 

Ako umiestniť koberec. Ak je koberec dostatočne veľký umiestnite naň všetky nohy nábytku. Tým sa vytvorí luxusnejší dojem. Druhý spôsob môžete využiť ak disponujete menšou miestnosťou. Nábytok tento krát nebude stáť na koberci. Koberec by sa mal len dotýkať prednej nohy každého s dosahujúcich kusov nábytku. Ak umiestňujete koberec do menšej izby, koberec umiestnite pod nábytok, no stáť na ňom budú len predné nohy.

 

 

 

 

 

Vzdajte sa obľúbených, no nie veľmi estetických zberateľských kúskov. Neukladajte ich do poličiek a nevešajte ich na steny, kde sa jednoducho nehodia. Riešením je napríklad vyčleniť jednu izbu, v ktorej budú všetky takéto predmety vystavené.