Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

 

 

 

 

 

 

NOVINKY

arr3Zostavte si vlastnú šatníkovú skriňuPonúkame Vám možnosť zostaviť si šatníkovú skriňu podľa vlastných predstáv.Túto možnosť ponúkajú... arr3Z odpadu poklad...najmilší projekt z recyklovaného nábytkuHneď ako som uvidel tento návod, moja myseľ zamierila k nepotrebnému stolíku v garáži. Na premenu... arr3Na toto si pri zariaďovaní kúpeľne dajte pozor!arr3Ako zariadiť spálňu podľa najnovších trendov Trendy prichádzajú a odchádzajú, a takisto sa menia aj trendy zariaďovania spálne. Už viac neslúži... arr3Ako zmodernizovať kúpeľňuMysleli ste už niekedy na prerábku kúpeľne? Kúpeľňa je jednoznačne nevyhnutná miestnosť každého... arr3VýhodyDenne máme skladom viac ako 6 000 prvkov. Databázu produktov skladom, aktualizovávame denne...

TOVAR V AKCII

NAJPREDÁVANEJŠÍ


Funkčná a trendová predsieň

Rozhodne nepatria k najväčším a najpriestrannejším miestnostiam, no napriek tomu upútajú pozornosť ako prvé. Predsiene zanechajú na hosťoch prvý dojem o našom bývaní, práve preto by sme si mali záležať na výbere vhodnej podlahy, stien a tiež nábytku, ktorý tu umiestníme. 

Aké podlahy do predsiene?

Pri výbere podláh by sme nemali myslieť len na estetickú stránku, netreba zabudnúť na fakt, že práve tu nosíme najviac prachu a špiny z exteriéru, podlaha bude musieť čeliť vode a blatu a preto by mala byť z odolného materiálu, ktorý sa navyše ľahko udržiava, čo nám príjemne uľahčí prácu.

 Najodolnejšie materiály podláh sú kameň, keramiky alebo leštený mramor. Sú však finančne náročnejšie. Lacnejšie alternatívy sú PVC krytiny, ktoré vyzerajú podobne ako spomenuté materiály. Pri výbere PVC krytín je dôležité, aby bol materiál hladký, inak sa bude ťažko udržiavať.

Fakt, že predsieňová podlaha musí čeliť nečistotám z vonku, vás však nemusí odradiť od umiestnenia  koberca aj do tejto miestnosti. Môžeme si predsa vybrať odolnejšie materiály, ako napríklad koberce zo sitalu, juty alebo kokosových vlákien. Koberec by tu však mal byť aj hrubší a hlavne stabilný, nemalo by sa na ňom šmýkať.

Aké steny do predsiene?

 Nepriaznivým faktorom prineseným z vonkajšieho prostredia budú čeliť pravdaže aj predsieňové steny, ktoré môžeme ochrániť pomocou keramického alebo dreveného obkladu, tapetami, či vode odolným náterom.

Možnosťou ako chrániť steny a navyše veľmi esteticky a moderne sú keramické obklady stien. Môžete si vybrať obklady v rôznych farbách a formátoch.

Aké osvetlenie do predsiene?

Pri zariadení predsiene nepodceňte ani výber svietidiel, dobré je zvoliť si jedno centrálne svietidlo doplnené o menšie, doplnkové, ktoré rozsvietia napríklad zrkadlo, či vnútro skrine.