Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

 

 

 

 

 

 

NOVINKY

arr3Zostavte si vlastnú šatníkovú skriňuPonúkame Vám možnosť zostaviť si šatníkovú skriňu podľa vlastných predstáv.Túto možnosť ponúkajú... arr3Z odpadu poklad...najmilší projekt z recyklovaného nábytkuHneď ako som uvidel tento návod, moja myseľ zamierila k nepotrebnému stolíku v garáži. Na premenu... arr3Na toto si pri zariaďovaní kúpeľne dajte pozor!arr3Ako zariadiť spálňu podľa najnovších trendov Trendy prichádzajú a odchádzajú, a takisto sa menia aj trendy zariaďovania spálne. Už viac neslúži... arr3Ako zmodernizovať kúpeľňuMysleli ste už niekedy na prerábku kúpeľne? Kúpeľňa je jednoznačne nevyhnutná miestnosť každého... arr3VýhodyDenne máme skladom viac ako 6 000 prvkov. Databázu produktov skladom, aktualizovávame denne...

Ako dosiahnuť „wow“ efekt aj v nudnej izbe

Máte miestnosť ktorá vyzerá nudne, dokonca aj potom čo ste ju vymaľovali a pridali všetok nábytok? Mysleli ste si že je to všetko? Ak áno ste na omyle, týmto ste pridali len pozadie pre vytvorenie naozaj skvelej a v žiadnom prípade nudnej izby. Nuž teraz je čas pridať potrebné detaily a vytvoriť tak miestnosť s určitou osobitosťou. Nechajte si poradiť nasledujúcimi tipmi ako spraviť aj tú najnudnejšiu izbu zaujímavú a krásnu.

Nájdite zaujímavý nábytok

Nie je nič zlé na umiestnení nábytku a maľovaní stien, to však nepritiahne váš pohľad najviac. S pridaním dokonale zvoleného kusu nábytku je možné oživiť celý priestor. Možno stoličky s vysokým leskom, alebo ručne maľované kresby? Je to na vás, oboje totiž dokážu priestor oživiť a opútať vašu pozornosť.

 

Zdroj: http://forum.mfpro.sk

Starožitnosť? Prečo nie!

Dokonca aj jeden starostlivo vyberaný kus môže pridať do miestnosti svojský charakter. Vyberte si komodu, skriňu alebo hoci aj starožitne vypadajúce stoličky.  Ak chcete vytvoriť charakter a osobnosť, vyberte si umenie, ktoré zachytí vaše vášne. Ak chcete pridať farbu a štýl, umiestnite cestovné plagáty, výtlačky, rodinné fotky a obrazy.

Pre pridanie prirodzenej štruktúry a farby neexistuje nič lepšie ako kvety a čerstvé rastliny. Uistite sa, že rastliny vyzerajú zdravo a čerstvo a umelé kvety nie sú zaprášené, práve naopak pekne lesklé.

Spojte rôzne druhy osvetlenia

Vyhnite sa nudnému jedinému svietidlu v celej miestnosti. Zahrňte radšej viacej rôznych druhov, hoci aj v nádhernom umeleckom prevedení. Tematická zábavná lampa pridá do miestnosti zasa farbu a štruktúru. Kombináciou rôznych druhov svetiel spravíte priestor zaujímavejším.                  

 

 

 

 

 

 

 

Zdroj: www.ledstar.sk

 

Zhromaždite svoje zbierky

Ak máte zbierku predmetov, ktoré majú pre vás osobitý význam, zhromaždite ich do jednej miestnosti a použite ich ako základ vašich dekorácií. Starožitné vázy, klobúky, hudobné nástroje, miniatúrne umenie a staré fotografie sú len niektoré z nápadov, ktoré môžete zhmotniť a spraviť z vašej nudnej izby zaujímavú izbu odrážajúcu vaše záľuby. Navyše ak ste obklopení vecami, ktoré máte vy osobne radi, miestnosť bude útulná a príjemná.