Neviete si rady? Zavolajte.
(Po-Pia, 9-17hod)
Logo
0 ks
za 0,00 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nakúpte ešte za 100,00 € a máte dopravu ZADARMO
  1. Úvod
  2. O NÁS
  3. BLACK RED WHITE

 

 Nabytokakuchyne.sk na FAVI.skCertifikáty spokojnosti | AQT

 

Nábytok BLACK RED WHITE

 

Zásadná zmena, ktorá sa udiala v poslednom čase v nábytkárskom obchodnom sektore na Slovensku je, že do spoločnosti LUTO Slovakia a.s., ktorá je vlastníkom obchodnej siete MEGA Nábytok, vstúpil strategický partner - spoločnosť Black Red White S.A.

Prioritou nového majoritného akcionára je vybudovať najväčšiu sieť obchodov s nábytkom pod názvom "NÁBYTOK BLACK RED WHITE", kde dominantným tovarom bude nábytok z vlastnej produkcie. Celkovo sa plánuje v najbližších piatich rokoch vybudovať približne 20 nových vlastných obchodov a získať do dlhodobého nájmu tiež približne 20 obchodov. Celková predajná plocha by mala byť okolo 60 000 m2.

Výstavba sa bude orientovať na mestá s najväčšou hustotou osídlenia, najväčšie spádové oblasti a samozrejme sa bude prihliadať na nákupný potenciál oblasti. Novo pripravovaná nová sieť obchodov s nábytkom Black Red White bude pravidelne podporovaná rôznymi marketingovými aktivitami. Budú pravidelné akcie vo forme letákov až do schránok, kde si budú môcť kupujúci vybrať z najširšej ponuky nábytku, aká v tomto období existuje. Silná podpora bude samozrejme aj v podobe katalógov, ktoré si môžu vyzdvihnúť klienti priamo na obchodných prevádzkach.

 

Spoločnosť disponuje širokou škálou nábytku  rôzneho tipu do všetkých miestnosti od predsiene, spálne, detskej izbe, pracovne , obývacej izbe až po kuchyňu.  Zaoberá sa moderným dizajnom, ale nezabúda ani na klasiku, ktorú má doteraz v obľube mnoho ľudí. V klasickom prevedení ponuka viac ako 25 systémov v rôznych farebných možnostiach. V modernom prevedení ma bohaté zastúpenie viac ako  60 systémov v rôznych farebných prevedeniach.  Názov systémov je pomenovaný tak, aby aj ich názov ladil s dizajnom. Určite si pod názvami ako Bawaria, Orinoko, Kent, Stylius, Retro predstavíme iný nábytok, ako pod menami Creatio, Largo, Reset, Hihot, Happy.

Samostatnou kapitolou je dcérska spoločnosť BRW ktorá vyrába kuchyne. BRW je schopné ponúknuť kuchyne každému tipu zákazníka. Pre tých ktorý hľadajú jednoduché a cenovo nenáročné  tipy kuchýň si prídu na svoje u značky NIKA. Kuchyne tejto značky sú cenovo výhodné a jednoduché svojimi vlastnosti. Ide o systém 28-mich skriniek vo viac ako 25-tich farbách dvierok, z ktorých si môžete poskladať jednoduchú a funkčnú kuchyňu ideálnej veľkosti. Ďalšou voľbou je systém Family Line, ktorý si získal veľa fanúšikov svojou kvalitou, prevedením a cenou. Tí náročnejší si prídu na svoje u systémoch ako Capital, Traffic, Royal, Sentima. Názvy sami o sebe prezrádzajú že sa jedná o kuchyne vyššej úrovne.  Tieto kuchyne sa vyrovnajú aj tým najnáročnejším kuchynským radom ponúkaným na trhu, pritom sú stále za prijateľnú cenu. Zásuvky týchto kuchýň sú vybavene kovovými vodiacimi lištami, niektoré tipy sú vybavené tichým tlmeným dojazdom. Ku skrinkám si môžete vybrať rôzne úchytky, pracovne dosky, vencové lišty, tesniace lišty, sokle, cargo koše a drôtené programy. Tieto systémy majú rôzne veľkosti  skriniek, farby korpusov a dvierok. U niektorých tipov skriniek je možnosť, že Vám ju vyrobia priamo na mieru ktorú požadujete.

Spoločnosť Black Red White S.A. patrí medzi najväčších výrobcov nábytku v strednej a východnej Európe. Jej ročný obrat je viac ako 500 000 tis. Eur. Je viac ako predpoklad, že plány, ktoré sa stanovili novým vedením spoločnosti, budú vo veľmi krátkej dobe realizované.

                                         

  

Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk